OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30. 06. 2018 TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W środę św. Tomasza Apostoła.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca.

W czwartek o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy św. o godz. 18.00. Adorację prowadzą członkowie świeckiego Zgromadzenia Karmelitańskiego.

W piątek, po Mszy św. o godz. 7.00 odwiedzimy osoby chore.

Od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy św. o godz. 18.00. W tym czasie będzie można przystąpić do Sakramentu Pokuty.

W sobotę o godz. 6.15 różaniec z rozważaniem jego tajemnic. O godz. 7.00 Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy o nowe powołania i zmiana tajemnic różańca.

3. Rozpoczął się czas wakacji oraz urlopów. Zechciejmy więcej czasu

przeznaczyć na modlitwę, czytanie Pisma Świętego czy religijnej książki.

Biblioteka parafialna jest czynna w niedzielę pomiędzy Mszą św. o godz. 10.30 a 12.00. Są dobre pozycje.

Rozpoczął się czas urlopów również dla księży. W związku z tym, zachęcamy do

korzystania z Sakramentu Pokuty przed Mszą św. a najlepiej w dni powszednie.

4. Jest takie powiedzenie: umarł król, niech żyje król. To powiedzenie sprawdza się w

naszej rzeczywistości. Odchodzi jeden proboszcz, przybywa drugi proboszcz.

Oficjalne wprowadzenie nowego proboszcza odbędzie się w najbliższą niedzielę,

07 lipca na Mszy św. o godzinie 12.00. Zechciejcie z radością przyjąć nowego

Ks. Proboszcza otaczając go modlitwą z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jego

pasterzowania.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.