OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23. 07. 2017 SZESNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Po słowach zachęty, które kierował do nas Ks. Biskup Ordynariusz w ubiegłą niedzielę zachęcamy również i my do pieszej pielgrzymki do

Częstochowy w dniach od 9 do 13 sierpnia. Zapisy i informacje z tym związane u Ks. Tobiasza już od 27 lipca.

1. 31 lipca wypada 20 rocznica śmierci Ks. Stanisława Ziętka.

Już w najbliższą niedzielę 30 lipca o godzinie 7.30 i 9.00 oraz 31 lipca o godz. 18.00 zostaną odprawione Msze św. w Jego intencji. Msza św. o godz. 7.30 została zamówiona przez Kółka Różańcowe.

Zachęcamy do modlitwy za zmarłego Ks. Stanisława oraz uczestniczenia w tych Mszach świętych.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Niedzieli” warto zwrócić uwagę na

artykuły : O geniuszu fortepianu Rafale Blechacz, Świat wsłuchuje się w oddech

Charlego, Chrześcijanie na celowniku islamistów, Błogosławiona różnica – to

kolejny artykuł o małżeństwie Dominiki Figurskiej i Michała Chorosińskiego oraz o

sytuacji  w Portugalii przed objawieniami w Fatimie.

Dziś również miesięcznik, którego nie trzeba już reklamować, „Wiara, Patriotyzm i Sztuka”.

Chcemy w tym miejscu podziękować za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszki na potrzeby odbudowy zniszczonej pożarem Katedry w Gorzowie.

Złożono 1800 złotych.

1. 05. 08. 2017 r w Imbramowicach odbędą się V Wolbromskie Rodzinne Spotkania

Trzeźwościowe. Program jest wywieszony w gablocie.

1. A teraz nastąpi obrzęd poświęcenia samochodów. Po wyjściu z kościoła prosimy,

aby stanąć przy samochodzie, który będzie miał być poświęcony.