Pielgrzymkowo

Chętnych do kierowania ruchem na pielgrzymim szlaku na Jasną Górę  9 sierpnia 2018 r.

Zapraszam.

Zapisy w zakrystii lub kancelarii do końca maja.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17. 06. 2018 JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

W poniedziałek przypada 29 rocznica święceń kapłańskich Ks. Bp.

Grzegorza Kaszaka. Módlmy się w tym dniu za naszego Pasterza.

W piątek, 22 czerwca zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godzinie 8.00. Spowiedź w czwartek 21 od godziny 17.30.

Niech nasze dzieci i młodzież zechcą podziękować Bogu za wszystkie łaski, jakie otrzymały od Boga w kończącym się roku szkolnym.

Znamy wydarzenie z Ewangelii, kiedy to Chrystus uzdrowił 10 trędowatych a tylko jeden przyszedł podziękować.

Niech nasze dzieci i młodzież będą podobne do tego jednego i przyjdą podziękować. Niech Chrystus nie pyta a gdzież jeszcze dziewięciu.

A teraz słowo do nauczycieli. W dniach 1 i 2 lipca odbędzie się 81 Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę. Program pielgrzymki jest wywieszony w gablocie. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce.

W dniu 20 czerwca, w środę o godz. 16.00 organizatorzy akcji „Zadbaj o zdrowie”

zapraszają do salki parafialnej nad zakrystią na bezpłatne spotkanie dotyczące

leczenia stawów, kręgosłupa, nadciśnienia i innych chorób. Więcej na ten temat na

ulotkach, które są na stoliku gdzie sprzedawana jest prasa katolicka.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś miesięcznik dla dzieci „Mały Gość”.

Tematem głównym numeru dzisiejszej „Niedzieli” to męskie sprawy. Zachęcamy

więc Panów do czytania dzisiejszego numeru.