Godzinki o NMP
Za zmarłych
Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W niedzielę przed Mszą św. o godz.

W każdą niedzielę przed Mszą św. o godz.

wspominamy naszych zmarłych polecając ich Bogu w modlitwie.

W każdą środę przed Mszą św. popołudniową odprawiamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Zachęcamy do pisania próśb, które przez pośrednictwo Matki Bożej kierujemy do Boga w czasie nowenny.

Pierwszy czwartek miesiąca
Pierwszy piątek miesiąca
Pierwsza sobota miesiąca
W pierwszy czwartek miesiąca, pół godziny przed Mszą św. popołudniową, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja prowadzona przez świeckich członków Zgromadzenia Karmelitańskiego.

W pierwszy piątek miesiąca, po Mszy św. o godzinie 7.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i akt oddania Sercu Jezusowemu.

Po południu, wystawienie Najświętszego Sakrament, oraz godzinna adoracja do Mszy św. popołudniowej.
W pierwszą sobotę miesiąca, po Mszy św. o godzinie 7.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy o nowe powołania oraz zmiana tajemnic różańca.

W maju
W czerwcu
W październiku
W miesiącu maju, wielbimy Najświętszą Marię Pannę, śpiewając litanię loretańską po Mszy św. o godzinie 18.00.

W miesiącu czerwcu, czcimy Serce Jezusa, odmawiając litanię do Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 18.00.

W październiku, modlimy się, odmawiając różaniec po Mszy św. o godzinie 17.00.

W Adwencie w czasie rorat, od 16 grudnia, śpiewamy Nowennę do Dzieciątka Jezus. Msza św. roratnia o godz. 6.00.

W Wielkim Poście śpiewamy Gorzkie Żale o godz. 15.40. W czasie Gorzkich Żali kazanie pasyjne.

W Wielkim Poście idziemy Drogą Krzyżową Pana Jezusa.

• Droga Krzyżowa dla dzieci  w piątek o godzinie 15.30.
  • Droga Krzyżowa dla starszych w piątek o godzinie 16.30.

14 września, obchodzimy Uroczystość Odpustową, Uroczystość Podwyższenia Krzyża św.

Jeśli ta uroczystość wypada w zwykły dzień, to Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 10.30 i główna Msza św. o godz. 17.00.

18.00 września, oddajemy cześć św. Stanisławowi Kostce, patronowi dzieci i młodzieży.

W październiku, modlimy się, odmawiając różaniec po Mszy św. o godzinie 17.00.

Rekolekcje w parafii:

• W Adwencie od trzeciej niedzieli Adwentu.
  • W Wielkim Poście od piątej niedzieli Wielkiego Postu.