INTENCJE  MSZALNE  W  DNIACH  OD  19. 05  DO 26. 05. 2019      

Niedziela : 19. 05.

Godz.   7.30  -  Za zmarłych Adam Marcjanna Janina Haberka.

Godz.   9.00  -  Za zmarłych Irena Jan Kolanko.

Godz.  10.30  -  Za zmarłych Janina Henryk Pielka.

Godz.  12.00  -  Pierwsza Komunia Święta.

Godz.  14.00  -  Pierwsza Komunia Święta dla dzieci z OREW-u.

Godz.  16.00  -  Za zmarłych Helena Stanisław Płowiec.

Poniedziałek  :  20. 05.

Godz.   7.00  -  Za zmarłego Tadeusz Stempel od Anny Zarębowej z rodziną.

Godz.   7.00  -  Za zmarłego Stanisław Kubiczek od pracowników i studentów UPJPII.

Godz.  18.00  -  Za zmarłych Zdzisława Stanisław Mieczysław Struzik Andrzej Nowak

                          i zmarłych dziadków.

Godz.  18.00  -  Za zmarłych Stefan Borkowski Stanisława Bolesław Dela Marianna

                         Bogusław Borek.

 

Wtorek  :  21. 05.

Godz.   7.00  -  Za + Tadeusz Stempel od Marianny Żaba z Wierzchowiska z dziećmi.

Godz.   7.00  -  Za zmarłego Zdzisław Marzec od chrześniaka Wojciecha z rodziną.

Godz.  18.00  -  Za zmarłych Henryka Stanisław Marian Wacław Pachołek.

 

Środa  :  22. 05.

Godz.   7.00  -  Za zmarłego Zdzisław Marzec od Zakładu Pogrzebowego Kozieł.

Godz.   7.00  -  Za zmarłego Mirosław Bruzda od sąsiadów blok 4 klatka 1.

Godz.  18.00  -  Za zmarłych Stanisław Wróbel Stanisława Dela.

 

Czwartek  :  23. 05.

Godz.   7.00  -  Za + Zdzisław Marzec od rodziny Mrówka i Michalskich z Olkusza.

Godz.   7.00  -  Za zmarłego Stanisław Kubiczek od rodziny Strugałów.

Godz.  18.00  -  Za zmarłego Kazimierz Pałka od rodziny Krzemieniów.

Godz.  18.00  -  Za zmarłych Helena Leonard Stanisław Pałka.

 

Piatek  :  24. 05.

Godz.   7.00  -  Za zmarłego Zdzisław Marzec od siostry Ewy z rodziną.

Godz.   7.00  -  Za + Stanisław Kubiczek od przyjaciół córki Urszuli z Krakowa.

Godz.  18.00  -  Za zmarłą Anna Tomaszewska w 1 rocznicę smierci.

Godz.  18.00  -  Za zmarłych Barbara Henryk Mirosław Kucharz.

 

Sobota  :  25. 05.

Godz.   7.00  -  Za zmarłego Tadeusz Stempel od wnuczka Arka z rodziną.

Godz.   7.00  -  Za zmarłego Damian Dudek od kolegów Muchów i Kyziołów.

Godz.  18.00  -  Za zmarłych Marianna Stanisław Barczyk i zmarłych z rodziny.

Godz.  18.00  -  Za zmarłych Anna Józef Barczyk.

 

Niedziela  :  26. 05.

Godz.   7.30   -  Za zmarłych Józefa Seweryn Stefania Stempel.

Godz.   9.00  -  Za parafian.

Godz.  10.30  -  O Boże błog. oraz opiekę MB dla Szymon Haberka, Pola Bielach, Hanna

                          Pałka, Michalina Grzanka, Adam Chaberka w 1 rocznicę urodzin oraz

                          Mateusza Pałka, Zuzanny Rams w 2 rocz. i Poli Rams w 5 rocz. urodzin.

Godz.  12.00 -  SAKRAMENT BIERZMOWANIA.

Godz.  16.00  - O Boże błog. opiekę MB i zdrowie dla Danuty Żak w 85 rocz. urodzin

                         od wnuka Krzysztofa z rodziną.